Spot On for Talent Acquisition & Development

Junior Big Data Analyst

Popis pracovní pozice:
Baví tě práce s moderními technologiemi? Je slon částí tvého života nejen při návštěvě zoo? Přidej se k našemu týmu Big Data expertů! Pracuj s námi na zajímavých projektech u významných klientů – za tři roky jsme dodali více než 14 projektů napříč různými odvětvími (telco, banking a obchodní řetězce). Aktuálně rozšiřujeme tým šikovných a kreativních analytiků, vývojářů a datových vědců.

Nečekej u nás stereotypní a jednoduchou práci. Budeš pomáhat tvořit zadání, hledat přínosy a příklady použití zpracování Big Data pro inovativní řešení obchodních problémů a zároveň budeš tyto problémy řešit. Náplní tvé práce bude realizace end-to-end řešení, implemetnace řešení Hadoop a vytváření inovativních datových produktů s přidanou hodnotou pro reálný byznys. Na tobě bude také zpracování velkého objemu dat a definování rozsahu a odhad náročnosti projektu.

Požadujeme:
Hledáme fajn člověka s ochotou a nadšením učit se nové technologie. Důležité je pro nás, abys měl zájem o danou problematiku a proaktivní postoj k řešení problémů. Zkrátka aby ses nebál samostatně hledat řešení, protože kreativitě se u nás meze nekladou. A jelikož pracujeme na mezinárodních projektech, je důležité, aby ses domluvil anglicky. Pokud máš už zkušenost s SQL, agilním vývojem nebo s platformou Hadoop, je to pro nás obrovské plus! Neméně oceníme i zkušenost se strukturovanými a nestrukturovanými daty.

Nabízíme:
Příležitost rozvíjet své znalosti a růst

Až 6 týdnů volna

Sportování s kartou Multisport

Obědy za hubičku nebo volné lístky do zoo a botanické zahrady

Notebook a telefon

A určitě spoustu nových přátel, se kterými si užiješ různé adastří akce

Only candidates can apply for this job.
Email Me Jobs Like These
Showing 1–0 of 0 jobs

Contact US

Email : info@spotonps.pl
Address : Siedmiogrodzka 1 / 123, 01-204 Warszawa
Phone : +48 660 762 309