Spot On for Talent Acquisition & Development

Konsultant ds. Reklamacji w Wydziale Obsługi Klienta

Obowiązki

  • Analizowanie zgłoszonych reklamacji pod kątem przyczyny powstania problemu
  • Przygotowywanie propozycji rozpatrzenia reklamacji oraz podejmowanie decyzji reklamacyjnych, w oparciu o zebrane informacje i dokumenty
  • Przygotowywanie odpowiedzi na reklamacje Klientów
  • Współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi Banku w ramach procesu rozpatrywania reklamacji
  • Proponowanie inicjatyw eliminujących przyczyny reklamacji
  • Terminowe rozpatrywanie reklamacji
  • Telefoniczny kontakt z Klientem
  • Współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi Banku w ramach procesu eliminacji przyczyn reklamacji

Wymagania

  • Rozwinięte umiejętności w obszarze komunikacji interpersonalnej
  • Dobra organizacja pracy i sprawne ustalanie priorytetów
  • Inicjatywa i samodzielność w działaniu
  • Otwartość na kontakt z Klientem, empatia
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Doświadczenie w kontakcie z Klientami będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziana znajomość regulacji i procesów dotyczących produktów bankowych
  • Znajomość pakietu MS Office (Excel, PowerPoint)
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Umowę na zastępstwo
  • Pakiet socjalny, w tym prywatną opiekę medyczną
  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę
  • Możliwości rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji
  • Pracę w zgranym zespole
Only candidates can apply for this job.

Contact US

Email : info@spotonps.pl
Address : Siedmiogrodzka 1 / 123, 01-204 Warszawa
Phone : +48 660 762 309