Spot On for Talent Acquisition & Development

Pracownik sekretariatu

EPRD

EPRD Biuro Polityki Gospodarczej i Rozwoju Regionalnego Sp. z o.o., wiodąca polska firma konsultingowa świadcząca usługi doradcze dla instytucji międzynarodowych (Komisja Europejska, Bank Światowy, Europejski Bank Inwestycyjny, itd.), samorządów i instytucji publicznych oraz sektora prywatnego, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kielce

Region: świętokrzyskie

Główne obowiązki:

  • obsługa centrali telefonicznej i skrzynki pocztowej
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów i informacji, archiwizowanie dokumentacji firmy
  • ewidencjonowanie korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • realizacja zakupów i zamówień biurowych (w tym również artykułów spożywczych)
  • nadawanie i odbiór przesyłek kurierskich
  • logistyczne organizowanie spotkań i obsługa klientów firmy
  • wykonywanie prac biurowych (np. skanowanie, kserowanie dokumentów)
  • organizacja podróży służbowych pracowników

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie
  • minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • komunikatywność i umiejętność budowania relacji z ludźmi
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office)
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • perspektywy rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pracę w ambitnym i dynamicznym zespole

Osoby zainteresowane, prosimy o przesłanie CV w języku polskim.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182).”.

Rodzaj pracy: Pełny etat

Wymagane wykształcenie:

  • Liceum lub odpowiednik

Wymagane doświadczenie:

  • na podobnym stanowisku: 2 lata

Wymagany język:

  • angielski

Wymagane uprawnienia/certyfikaty:

  • Prawo jazdy kat. B
Only candidates can apply for this job.
Email Me Jobs Like These
Showing 1–0 of 0 jobs

Contact US

Email : info@spotonps.pl
Address : Siedmiogrodzka 1 / 123, 01-204 Warszawa
Phone : +48 660 762 309