Spot On for Talent Acquisition & Development

Recepcjonistka/Recepcjonista

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Mila widziana znajomość drugiego języka obcego,
  • Umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Mile widziana znajomość systemu rezerwacyjnego GP2 ReHot,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Wysokie umiejętności interpersonalne
  • Umiejętność pracy zespołowej.

Obowiązki:

  • Wykonywanie czynności związanych z bezpośrednią obsługą gości,
  • Meldowanie i wymeldowywanie gości,
  • Naliczanie należności oraz wystawianie dokumentów sprzedaży,
  • Dbałość o estetykę otoczenia i wysoki standard obsługi gości,
  • Przyjmowanie rezerwacji telefonicznych oraz mailowych.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne miejsce pracy: unikalny design, doskonała lokalizacja,
  • Możliwości rozwoju zawodowego,
  • Stabilne wynagrodzenie.
  • Karta Multisport.
Only candidates can apply for this job.

Contact US

Email : info@spotonps.pl
Address : Siedmiogrodzka 1 / 123, 01-204 Warszawa
Phone : +48 660 762 309