Spot On for Talent Acquisition & Development

Receptioner hotel

CANDIDATUL IDEAL:

– Receptioner hotel, cu experienta la hoteluri de 3 stele – calificarea de receptioner ( constituie un avantaj )

– Cunostiinte limba engleza (o a doua limba straina reprezinta un avantaj); – Microsoft office (excel, word)

– Cunoasterea unui program de gestiune hoteliera

– Seriozitate, punctualitate;

– Atitudine orientata catre client – Abilitati excelente de comunicare

RESPONSABILITATI

– Activitati specifice receptiei: check-in/check-out, incasare si facturare clienti;

– Corespondenta cu clientii;

– Introducerea de rezervari in sistem;

OFERTA (BONUSURI, BENEFICII) Mediu de lucru placut si motivant. Echipa tanara si profesionista.

DESCRIEREA COMPANIEI:

-hotel 3 stele in Bucuresti, zona de nord.

Tipul jobului: Perioadă nedeterminată

Only candidates can apply for this job.

Contact US

Email : info@spotonps.pl
Address : Siedmiogrodzka 1 / 123, 01-204 Warszawa
Phone : +48 660 762 309