Spot On for Talent Acquisition & Development

Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu

Dla naszego klienta, renomowanego obiektu hotelowego w Poznaniu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Zadania:

Kreowanie strategii marketingowych i sprzedażowych hotelu

Inicjowanie oraz współpraca przy tworzeniu wszelkich działań promocyjnych mających na celu zintensyfikowanie sprzedaży

Terminowe sporządzanie raportów marketingowych i sprzedażowych

Wdrażanie przyjętych planów sprzedażowych

Nawiązywanie współpracy i utrzymywanie relacji z klientami

Bezpośredni nadzór i kontrola nad stroną internetową

Organizacja i koordynowanie wszelkich imprez i eventów obsługiwanych przez hotel

Badania i analiza rynku oraz działań konkurencji w celu eliminowania słabych stron świadczonych przez hotel usług

Reprezentowanie hotelu w kontaktach z kontrahentami i dbanie o jego dobry wizerunek

Wymagania
Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży hotelowej

Wykształcenie wyższe (preferowane: hotelarstwo, biznes, ekonomia, marketing)

Biegła znajomość języka angielskiego

Doświadczenie w zarządzaniu zespołem ludzi

Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji

Umiejętności organizacyjne i zdolność myślenia analitycznego

Kreatywność, innowacyjność i zaangażowanie

Bardzo dobra znajomość i obsługa programów Microsoft Excel oraz Power Point
Oferujemy
Pracę pełną wyzwań i możliwość realizowania własnych pomysłów

Możliwość zdobycia nowych doświadczeń i rozwoju zawodowego

Only candidates can apply for this job.
Email Me Jobs Like These
Showing 1–0 of 0 jobs

Contact US

Email : info@spotonps.pl
Address : Siedmiogrodzka 1 / 123, 01-204 Warszawa
Phone : +48 660 762 309